" EURO DRIZA "

Me punen tone perpiqemi t'ju lehtesojme dhembjen tuaj!

MBI TE GJITHA

    Kur vdekja ndodh ne shtepi duhet lajmeruar mjeku i familjes i cili ben ekspertizen dhe verteton vdekjen.Agjensia funerale e familjes mund t'ju ndihmoje per njoftimin e shpejte te mjekut.

"Lucius Annaeus Seneca"

Dita se ciles i druhemi si e fundit,ne fakt eshte ditelindja e perjetesise!